1 sie 2018

Podsumowanie lipca 2018Jeszcze dobrze się nie rozejrzałam a tu już lipiec za nami ...połowa wakacji też. To co dobre zawsze szybko mija. Koniec lipca oznacza też półmetek mojego tegorocznego pobytu poza domem. Teraz to już tylko z górki.


Pomimo że letnie dni są długie mam bardzo mało czasu dla siebie i na blogowanie. Dodatkowo upały, które zagościły się w mojej okolicy dają niemiłosiernie popalić, ale i nie ma się siły na czytanie ani siedzenie przed laptopem. 
Skutkiem tego jest w moim przypadku przeczytanie tylko 2 książek w lipcu, obszernych ( obie ponad 500 stron), ale to  nie pociesza. Chciałam też zrobić wpis kosmetyczny, gdyż często zaglądam do blogów z kosmetykami, ale nie wiem kiedy uda mi się to zrobić.

Jeśli chodzi życie poza blogiem to lipiec był miesiącem nowych doświadczeń. Obejrzałam pokaz delfinów, pierwszy raz leciałam samolotem, troszkę schudłam i odkryłam, że z wiekiem moja odporność na ugryzienia osy spadła... 😢

A jak was zaskoczył lipiec? Jak półmetek wakacji?

13 komentarzy:

 1. Naprawdę ciekawe wrażenia masz za sobą kochana.😊

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas końcówka lipca też gorąca. Udanego sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten czas potwornie szybko leci ;o Sama też przez tą pogodę mniej czytam, bo więcej czasu spędzam poza domem ze znajomymi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 książki nie są tragiczne, zwłaszcza że tak grube! :) Delfiny też bym chciała pooglądać *.*

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 5. O, również bym chciała polecieć samolotem, nie mogę się doczekać kiedy to zrobię. Nie smuć się, że tylko przeczytałaś dwie książki, ważne że w ogóle coś czytałaś! :)
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie juz dawno nie ma wakacji, także zazdroszczę :-) ja mimo upałów mialam wielka ochote na czytanie i skonczylam z 15 ksiazkami :-)
  Milego sierpnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobre i dwie książki! Ja uważam, że to zawsze lepsze niż nic :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. ja w lipcu kryminały czytałam:D aż 5 w sumie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lipiec był ciekawy dla mnie ale nie aż tak bardzo :D

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę pokazu delfinów, jeszcze nie miałam okazji w takim uczestniczyć. A upały u mnie też są niemiłosierne, aż strasz wychodzić z domu ;)
  Pozdrawiam!
  znalezionewsrodwielu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie można całych wakacji spędzić przed ekranem laptopa czy przewracając kolejne kartki książki. To czas przede wszystkim przygód. Myślę, że tak obszerne pozycje to i tak dobry wynik.
  Pozdrawiam, Aleksandra :)

  OdpowiedzUsuń

Trzymałem szczęście za ogon; wyrwało się, zostawiając mi w ręku pióro, którym piszę...Stanisław Jerzy Lec
Niemiłe, obraźliwe, wulgarne lub powtarzające się komentarze będą usuwane.Anonimowych komentatorów proszę o wpisanie imienia, inaczej komentarz usunę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga