30 paź 2012

Przesłania Aniołów-Virtue Doreen

Tytuł: Przesłania Aniołów
Inne książki autora: Virtue Doreen
Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
ISBN: 978-83-7377-329-5
EAN: 9788373773295
Wydanie: III
Rok wydania: 2011
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 376
Oprawa: miękka 
Doreen Virtue, autorka bestselleru „101 aniołów” znana jest dużej grupie czytelników, jako osoba, która kontaktuje się z aniołami.
W książce „Przesłania Aniołów” nie znajdziecie opowieści ludzi, którzy mieli kontakt z boskimi stworzeniami, ani nie poznacie ich mocy. „Przesłania aniołów” to książka poświęcona poradom i wskazówkom, które mają na celu przekazanie korzyści, jakie można osiągnąć korzystając z mądrości anielskich istot.

 Tak jak twierdzi autorka, anioły są wszędzie, trzeba tylko w nie uwierzyć i otworzyć się na ich moc płynącą z nauki.
Książka zawiera 365 porad i przekazów. Każda strona jest ponumerowana i określa dzień, w jakim może być zastosowana i przeczytana w ciągu roku. Tak jak autorka pisze można je czytać po kolei lub otwierać książkę w dowolnej części. Autorka także twierdzi, że z czasem jest szansa, że usłyszymy lub poczujemy wskazówki skierowane bezpośrednio do nas.

Książka jak twierdzi autorka przeznaczona jest głównie do porannych medytacji, ale można po nią sięgać w każdej godzinie dnia. Najlepiej jest mieć ją na widoku.

Nie jestem w stanie określić, czy stosowanie się do rad autorki i wskazówek zawartych w książce przynosi określone efekty, czy w ten sposób można osiągnąć jakiś cel. Z książka jestem związana od niedawna, ale jeżeli ktoś wierzy bardzo mocno, jest wytrwały, być może książka okaże się czymś pomocnym. Otworzy szerzej wejście do spotkania z aniołami.

Za książkę dziękuje wydawnictwu:
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga