16 kwi 2018

Tym razem coś innego...
Dzisiejszy wpis jest dość nietypowy i po raz pierwszy mam okazję pisać/wspomnieć o pewnym serialu. Tak, tak Ja, która nie oglądam seriali pisze o odcinkowej produkcji. Nie jest to jednak typowy serial - jest to tz. Drama, a jej tytuł (międzynarodowy) brzmi " My Secret Romanse"


Najpierw wspomnę, że na fragment serialu trafiłam przypadkiem i ten fragment tak mnie zauroczył, że zdecydowałam się poszukać i obejrzeć całość.
Serial składa się z 13 odcinków, jest produkcji Koreańskiej Południowej, powstał w 2017 roku.
Jest to komedia romantyczna.

Fabuła: 
Cha Jin Wook pochodzi z zamożnej rodziny, prowadzącej potężną firmę. Mężczyzna zwykle nie angażuje się w poważne związki, jednak kiedy spotyka Lee Yoo Mi, która nigdy nie miała chłopaka, wszystko się zmienia. Para spędza ze sobą noc, lecz o poranku kobieta znika, pozostawiając skonsternowanego Jin Wooka samego. Po trzech latach oboje spotykają się ponownie, udając, iż się nie znają.My Secret romanse ma w sobie chyba wszystko, co w danej chwili potrzebowałam. Od razu się przyznam, że poświęciłam 2 dni, aby obejrzeć całość...Byłam zafascynowana, choć fabuła jest dość szablonowa jak na obecne czasy.

Jednak jak to bywa z azjatyckimi produkcjami;
- oglądając często się śmiałam,
- o tyleż często się irytowałam, 
- i...nie raz, nie dwa, a wiele razy oczy mi się zaszkliły. Był nawet moment, w którym łezka mi uciekła.


Nigdy nie spodziewałam się, że produkcja tego typu tak mnie urzeknie. Oczywiście nie jest ona bez wad, bo były też chwile nużące, jednak w przeważającej mierze zakochałam się w klimacie tej Dramy. Mamy w niej od słodkości po nóż wbity w plecy. Poza tym oglądając odrobinę poczułam klimaty anime, które kiedyś bardzo lubiłam.

Po obejrzeniu tej produkcji wiem jedno...jest to pierwszy taki serial, jaki obejrzałam ale nie ostatni. 

Oglądaliście My Secret Romance? Co o nim sądzicie? Jakie tego typu produkcje możecie mi polecić?


A jeśli nie oglądaliście to może ten filmik Was skusi...❗❗
Ps. Aktor grający główną rolę ma cudny uśmiech 😊😊😀
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga