4 cze 2018

Spotkania autorskie organizowane w Warszawskim salonie empik Junior.


Andrzej Rzepliński
4  czerwca, godz. 18:00empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122Profesor Andrzej Rzepliński – żywy symbol niezależności oraz integralności sądownictwa.
Studiował z Jarosławem Kaczyńskim na jednym roku, po latach spotkali się ponownie, stojąc po przeciwnych stronach barykady. Zapraszamy na spotkanie promujące książkę „Sędzia gorszego sortu” ( Prószyński Media ).
Beata Dąbrowska, Paulina Borkowska
5  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122Czy chcesz, aby efekty diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej® towarzyszyły Ci już przez całe życie? Zapraszamy na spotkanie z Autorkami książek „Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy" oraz „Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej® i co dalej" (Wydawnictwo WAM).

Marcin Dzierżawski, Anna Gielewska
7  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122„Antoni Macierewicz. Biografia nieautoryzowana” (Wydawnictwo Znak) to pierwsza biografia najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka. Autorzy prześwietlają życiorys byłego ministra w oparciu o teczki IPN, nieznane archiwa, depesze amerykańskiej ambasady, ale przede wszystkim na podstawie rozmów z ponad setką osób, które poznały go na różnych etapach działalności. Zobacz, jak wiele twarzy ukrywa Antoni Macierewicz. Nieautoryzowana biografia jednego z najważniejszych polityków prawicy poszukuje odpowiedzi na pytania – w co sam wierzy i czego boi się Macierewicz. I dlaczego tym strachem zaraża naród.
Maja Lunde 
8  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122Autorka bestsellerowej "Historii pszczół" – sprzedanej w Polsce w nakładzie 65 tysięcy egzemplarzy – powraca z niezwykłą powieścią o... wodzie. Przyszłość bez niej jest bardziej przerażająca niż świat bez pszczół. Zachodnia Norwegia, rok 2017. Siedemdziesięcioletnia Signe przybywa w rodzinne strony. Powracają bolesne wspomnienia o Magnusie, niespełnionej miłości, straconym dziecku… Nie ma już śladu po wzgórzach, rzece Breio i wodospadach Dwie Siostry, o których przetrwanie walczyła jako nastolatka. Dziką naturę okiełznano i wykorzystano do napędzania elektrowni wodnej. Pozostał tylko lodowiec. Ale i jego zwolennicy postępu postanowili przekuć w kostki lodu do drinków. Signe przyjeżdża, by podjąć z nimi ostatnią, nierówną walkę. Jej orę- żem jest Błękit – jacht, który otrzymała od ojca na osiemnaste urodziny... Zapraszamy na spotkanie z okazji premiery książki „Błękit” (Wydawnictwo Literackie).
Piotr Stelmach, Leszek Biolik
11  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122„Lżejszy od fotografii – o Grzegorzu Ciechowskim” (Wydawnictwo Literackie) to portret lidera, idola, ikony polskiego rocka, nakreślony ręką cenionego dziennikarza muzycznego radiowej Trójki – Piotra Stelmacha. Swoją opowieść prowadzi od 2001 roku czyli od wiadomości o nagłej śmierci Grzegorza Ciechowskiego, poprzez kolejne etapy kariery i życia osobistego artysty, aż po dzień narodzin. W tej drodze towarzyszą mu krewni Grzegorza, muzycy Republiki, koledzy, dziennikarze, artystki i artyści, z którymi Grzegorz Ciechowski współpracował. Gościem spotkania w Warszawie będzie ponadto jedna z tych osób, muzyk zespołu Republika – Leszek Biolik a gościem spotkania w Gdańsku, Zbigniew Krzywański.


Radosław Figura, Joanna Brodzik20  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122
„Magda M. Ciąg dalszy nastąpił” ( wydawnictwo Znak ) - po dziesięciu latach od emisji popularnego serialu TVN Magda M. wraca dojrzalsza i pewniejsza siebie tym razem jako bohaterka powieści. Nie musisz znać serialu, żeby zanurzyć się w świecie Magdy M. Zapraszamy na spotkanie Rafałem Figurą twórcą oraz głównym scenarzystą serialu Magda M. oraz odtwórczynią głównej roli Joanną Brodzik.
Zipera29  czerwca, godz. 18:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122„Meritum” po 14 latach kultowa ekipa powraca z zupełnie nowym materiałem.
Powrót do gry legendarnego składu powstałego z inicjatywy Pono, Fu i Korasa – członków formacji Zip Skład. Dwie dotychczasowe płyty Zipery „O.N.F.R.” (2000) i „Druga strona medalu” (2004) zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Po ich wydaniu Pono i Fu koncentrowali się na solowych projektach, z kolei Koras tworzył projekt "Pokój z Widokiem Na Wojnę". Raperzy osadzeni w klasyce gatunku, nie boją się nowych brzmień,  zabawy słowem oraz nietuzinkowych kolaboracji. Album zapowiada singiel „Nie Trzeba” z gościnnym udziałem Sokoła.


* Informacja prasowa
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga