13 lip 2015

TAG 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH KSIĄŻKOCHOLIKANominację otrzymałam od TENEBRIS1. PYCHA

O jakiej książce mówisz najwięcej, jeśli chcesz zabrzmieć jak bardzo inteligentny czytelnik?
 To jest trudne pytanie, gdyż gdy zaczynam mówić o książkach nie ograniczam się do konkretnej powieści czy pisarza, aczkolwiek często wspominam o książkach Sparksa, a szczególnie "Trzy tygodnie z moim bratem" gdzie poznałam prawdziwe losy i rozwój kariery tego pisarza. Poza tym raczej nie lubię, aby ludzie uważali mnie za nazbyt inteligentną. Mieszkam na wsi, więc nie zawsze jest to mile widziane, dodatkowo mało ludzi czyta książki w mojej miejscowości, a jest duża.

2. CHCIWOŚĆ 

Jaka jest najtańsza i najdroższa książka na twojej półce?
Dziś nie odpowiem na to pytanie, ponieważ jestem poza domem i nie pamiętam wszystkich cen kupionych książeczek. Tak naprawdę wszystkie nowości jakie kupuje po premierze są drogie gdyż ich cena sięga do 40 zł czasem. Najtańszą kupiłam za niecałe 3 zł, ale nie pamiętam tytułu.

3. NIECZYSTOŚĆ

Jakie cechy charakteru uważasz za najbardziej atrakcyjne u bohatera?
Jestem kobietą więc chyba nikogo nie zaskoczę swoją odpowiedzą: przystojny (ładna), opiekuńczy, waleczny, buntownik (buntowniczka) i uczciwy.

4. ZAZDROŚĆ

Jakie książki najbardziej chciałabyś dostać jako prezent?
Wszystkie książki fantasty jakich jeszcze nie czytałam.

5. OBŻARSTWO

Jaką książkę możesz pożerać (czytać) cały czas?
Chyba nie mam takiej książki, gdyż nie wracam do przeczytanych wcześniej powieści. Mam natomiast bohaterów, do których lubię wracać wspomnieniami, gdy podczas czytania innej książki zauważam duże podobieństwo.

6. GNIEW

Z jakim autorem masz relację love/hate, czyli jednocześnie go kochasz i nienawidzisz?
Nie mam takiego autora, albo uwielbiam twórczość danego pisarza i czytam jego książki, albo po pierwszym nieudanym spotkaniu daje drugą szanse lub nie...i nie sięgam po inne książki. Albo lubię, albo nie lubię - nie ma razem.

7. LENISTWO

Czytanie jakiej książki zaniedbałaś właśnie przez lenistwo?
Oho tutaj mnie macie. Tytułów jest za wiele, aby wymienić, ale wspomnę o jednym, który mam ze sobą i teraz zamiast czytać odpisuje na Tag - "Dar Julii" mam ją od ponad roku i przez lenistwo nie ukończyłam tego cyklu.


Do dalszej zabawy nominuje:
DżejEr Carmen - http://poczytalna-umyslowo.blogspot.com/
Meg Sheti - http://bookeaterreality.blogspot.com/Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga