28 wrz 2012

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela - Doreen Virtue

 Tytuł: Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela
 Autor: Doreen Virtue
 ISBN: 978-83-7377-442-1
EAN: 9788373774421
Wydanie: II
Rok wydania: 2011
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 192
Oprawa: miękka Dr. Doreen Virtue jest doktorem psychologii oraz jasnowidzem komunikującym się ze światem aniołów. Jej książki cieszą się dużą popularnością na całym świecie i osiągnęły status bestsellerów. Jest częstym gościem programów telewizyjnych, pisze artykuły do znanych magazynów.

Anioły nie są postaciami wymyślonymi przez pisarzy, ani producentów filmowych, są istotami stworzonymi przez Boga. Tak jak ludzie, tak i aniołowie mają swoją hierarchię. Archaniołowie stoją na szczycie i mają dary, których używają, aby pomóc śmiertelnikom.
Archanioł Rafael ma zdolność uzdrawiania i tym razem na nim Virtue skupiła swoją uwagę.


W książce znajduje się wiele historii opowiedzianych przez ludzi, którzy odczuli uzdrawiającą moc Archanioła. Do jednych uzdrowienie przyszło natychmiast, inni musieli cierpliwie czekać. Pomoc przychodziła w różnych postaciach, wszyscy odczuli obecność Rafaela.


W książce pisarka umieściła bardzo dużo modlitw skierowanych właśnie do Rafaela. Z tego, co pisze, to oprócz wypowiadanych słów, trzeba także otworzyć siebie i swoją duszę, dać pozwolenie na uleczenie. Nie wszystkim to jednak wychodzi, bo muszą uwierzyć w coś, co wydaje się bajką.

Rafael jest także opiekunem podróżnych. Warto się do niego zwrócić przed długą drogą.


W utworze znajduje się także opis zewnętrzny aniołów – czym się charakteryzują i na co warto zwrócić uwagę, gdy na swojej drodze spotka się nieznajomego.


Pomimo że wierzę w anioły, czytając książkę ogarniało mnie zwątpienie. Historie ludzi jakie zapisane są na białych kartkach, wydają się odległe i mało realistyczne, a jednak są prawdziwe.
Wiara czyni cuda, tak więc może warto uwierzyć i poznać uzdrawiającą moc Archanioła Rafaela.

Moja ocena 5/10

Książkę otrzymałam od wydawnictwa Studio Astropsychologii   za co bardzo dziękuje. 

 
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga