9 lut 2013

Fantazje w trójkącie - Opal Carew

Autor: Opal Carew
Tytuł; Fantazje w trójkącie
Wydawnictwo: Czarna Owca
Premiera: luty 2013


Wyobraź sobie, że twój ukochany ma brata bliźniaka, o którym nic nie wiesz. Podczas jednego z samotnych wieczorów, widzisz ukochanego, który przedstawia ci się innym imieniem, wierzysz, że spełnia tylko twoją fantazje seksualną. 
Jak byś zareagowała, gdyby okazało się, że jesteś w ciąży nie z tym bratem co trzeba?
Cóż taka sytuacja spotkała bohaterkę powieści "Fantazje w trójkącie" autorstwa  Opal Carew.
Jenna spędziła upojną noc  z mężczyzną, wierząc że to jej ukochany. Gdy się okazało, że jest w ciąży, powiedziała o tym lubemu... Sytuacja skomplikowała się na przyjęciu przed ślubnym, gdy na jaw wyszedł fakt, że Rayan ma brata bliźniaka, i że to on jest ojcem jej dziecka.
Którego z braci wybierze? Wygra pożądanie czy miłość? A może wybór nie jest możliwy? Na te pytania  odpowiedzi znajdziecie w książce.
  
Powieść "Fantazje w trójkącie" należy do cyklu "Czerwona seria". Jest to książka przepełniona erotyzmem, pełna gorących, namiętnych i intymnych scen. Głównym celem powieści jest spełnienie fantazji seksualnych bohaterki, a tym samym nie jednej kobiety, które choć pragną nie mają odwagi na chwile zatracenia.
  
Powieść pomijając jej erotyczną część, ma ciekawą opowieść wewnętrzną. Jenna jest kobietą, która pragnie nie tylko miłości w związku. Pragnie szaleństwa, zatracenia. Jej potrzeby i marzenia górują nad jej życiem. Ma także wiele  dylematów i musi podejmować trudne decyzje.
 Chwilami postać bohaterki wydaje się płytka i ma się wrażenie, że jej jedynym celem życia jest seks. Jednak są momenty, gdzie potrafi myśleć logicznie.
Jeżeli chodzi o postacie bliźniaków jak dla mnie ich decyzje są zbyt uległe i chwilami mało realne.
W treści są momenty, które wzbudzają emocje smutku czy radości.
  
Powieść napisana jest współczesnym językiem - prostym, lekkim w czytaniu. Fabuła jest tak skonstruowana, że czytanie jest szybkie i zaciekawia.
Jeśli chodzi o opisy- są intymne, odważne, dokładne, a niektóre nazwy wulgarne, używane bez zahamowań.
Rozdziały są krótkie, robią przeskoki, akcja chwilami napięta. Mamy także wgląd do umysłu wszystkich znaczących postaci...
  
Powieść "Fantazje w trójkącie" jest historią pełną gorących opisów,  przesiąknięta erotyzmem.
Książkę mogę polecić kobietom dojrzałym, odważnym, lubiącym eksperymenty, a seks nie jest dla nich tematem tabu. Lubią odkrywać nowe horyzonty, a fantazje seksualne są czymś co można spełnić, nawet te najskrytsze.
Raczej nie zachęcam do czytania młodym dziewczynom, które dopiero poznają seksualną część życia.
  
Moja ocena 8.5/10
  
Opal Carew - jest współczesną autorką powieści erotycznych. Uzyskała dyplom z matematyki, specjalizując się w dziedzinie informatyki. Interesowała się w literaturze science fiction.Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa:
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga