4 sie 2014

Czy robiliście kiedyś...?
Czy robiliście kiedyś przegląd blogów, które obserwujecie?


Otóż ja prowadzę blog ponad dwa i pół roku i tego nie robiłam. Duży błąd...Dziś coś mnie "pyknęło", aby coś takiego zrobić... a dlaczego o tym pisze?

Ponieważ jest kilka kwestii do poruszenia. 

Po pierwsze:  USUNIĘTE BLOGI

Jak się okazało ponad 50 blogów, które obserwowałam już nie istnieje. Tak, tak - jeśli właściciel likwiduje swoją stronę u Nas pozostaje nadal w Panelu  - nadal jesteśmy jego obserwatorami.
Smutne, ale prawdziwe.

Po drugie. ZMIANA STRONY, DOMENY...

Gdy zmieniacie witrynę, domenę lub stronę swojego bloga na Panelu nie mam informacji o Waszych nowych wpisach. Niby nadal jestem obserwatorką Waszego bloga, ale tylko tyle. Niestety w niektórych obserwowanych blogach musiałam ponownie wznowić "OBSERWACJE" 

Po trzecie: BRAK  NOWYCH WPISÓW...

PRZY PRZEGLĄDANIU BLOGÓW ZAUWAŻYŁAM, ŻE NA WIELU Z NICH NIE MA NOWYCH WPISÓW OD PARU MIESIĘCY, OD ROKU A NAWET OD DWÓCH. NIE BARDZO WIEDZIAŁAM CO Z NIMI ZROBIĆ. JEDNAK Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ŻE DŁUŻSZA PRZERWA, ZMIANY W ŻYCIU ZNIECHĘCAJĄ DO POWROTÓW...TAK WIĘC NIESTETY ZE SWOJEJ LISTY CZYTELNICZEJ USUNĘŁAM BLOGI NA KTÓRYCH WPISU NIE BYŁO OD 1,5 DO 2 LAT.

Niestety muszę stwierdzić, że przejaśniało na mojej liście czytelniczej :( Natomiast pocieszeniem jest, że mogę teraz odwiedzać inne, bardziej wpisowe blogi:)

Podzielcie się swoimi przeglądami :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga