9 paź 2019

PS.Kocham Cię - powraca ...
Fenomen „PS Kocham Cię” (#1 bestseller w Irlandii i Wielkiej Brytanii, bestseller New York Times'a) sprawił, że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love, Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. Film zarobił 156 milionów dolarów przy zaledwie 30 milionowym budżecie.
 

Siedem lat po śmierci Gerry’ego jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście, w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił.  Jedną ze słuchaczek podcastu jest Angela, która – zainspirowana pomysłem listów Gerry’ego — postanawia założyć klub PS Kocham Cię. Członkami klubu są osoby, które Angela poznała na terapii grupowej dla nieuleczalnie chorych, jego celem zaś jest pozostawienie wiadomości dla bliskich. Dokładnie tak, jak zrobił to Gerry dla Holly. Do klubu PS Kocham Cię zapraszają Holly. Ta jednak obawia się powrotu do wydarzeń, które zostawiła już za sobą...

PS Kocham Cię na zawsze” to powieść, która chwilami bawi, ale przede wszystkim wzrusza. Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką. To opowieść o życiu po stracie tego, kogo kochamy najmocniej, ale też o nieustannej walce o szczęście. Autorka dociera do najskrytszych zakamarków ludzkiego serca i opisuje najgłębiej skrywane uczucia. „PS Kocham Cię na zawsze” to lektura, którą mocno i głęboko się przeżywa, która każdemu na długo zapadnie w pamięć, a wielu z nas skłoni także do refleksji.

„ Intymna, życzliwa i błyskotliwa”
The Times

[notatka prasowa]

8 komentarzy:

 1. Czekam właśnie na tę książkę. Jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam PS Kocham Cię :) Może i na tą się skuszę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym przeczytać tę książkę. Czytałam kiedyś "PS Kocham Cię" i pamiętam, że bardzo mi się podobała. Jestem ciekawa jak byłoby z tą powieścią. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza część książki Bardzo mi się podobała, więc tę również na pewno przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. W pierwszej chwili myslalam ze to wznowienie tytulu. Fajny pomysl z ta kontynuacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętam jak był szał na pierwszą część.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo czekam na tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń

Trzymałem szczęście za ogon; wyrwało się, zostawiając mi w ręku pióro, którym piszę...Stanisław Jerzy Lec
Niemiłe, obraźliwe, wulgarne lub powtarzające się komentarze będą usuwane.Anonimowych komentatorów proszę o wpisanie imienia, inaczej komentarz usunę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga