16 lut 2014

Wyzwania, w których bierzemy udział.

Bloga prowadzę już od ponad dwóch lat, jednak dopiero w tym roku, zdecydowałam się wziąć udział w wyzwaniach, organizowanych przez blogerów. Nie wiem jak w nich wypadnę, ale postanowiłam zaryzykować.

Otóż pierwszym wyzwaniem jest:OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA. Wyzwanie ma na celu, czytanie książek wydanych przed 2000 rokiem (czyli pozycje łącznie z 1999 r). Jest to dość interesujący pomysł, bo większość czytelników śledzi nowości wydawnicze, a zapomina o starszych pozycjach. Ja też nie za często sięgam po starsze powieści, ale zdarza mi się. Już niedługo na blogu pojawi się recenzja książki, należącej do tego wyzwania.

Drugim takim wyzwaniem jest:GRUNT TO OKŁADKA, także bardzo ciekawe wyzwanie. Skusiłam się na nie, ponieważ, gdy przeglądam oferty księgarń, pierwsze na co zwracam uwagę to okładka. W tym miesiącu jest dość trudny temat okładek - nie wiem czy coś mi się uda przeczytać z okładką związaną z tematem na luty.:(

Mam jeszcze na uwadze jedno wyzwanie, związane z fantastyką - temu akurat jestem w stanie, w dużym stopniu sprostać. Czy się zdecyduje na jeszcze jedno wyzwanie - czas pokarze :)

Jeśli organizujecie wyzwania - mile widziane linki w komentarzach.

A Wy w jakich wyzwaniach bierzecie udział?

Post pojawił się także na blogu:
Pauliny
Recenzje Kiti

8 komentarzy:

 1. Ja biorę udział w Czytam fantastykę, Odnajdź w sobie dziecko i Polacy nie gęsi. Te 3 na razie mi wystarczają:)
  To Ocalić od zapomnienia też fajne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja biorę udział w wyzwaniu "Serie na starcie" i indywidualnie przeczytam tyle ile mam wzrostu :) Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wyzwania, biorę udział w 4 :) "kończę serie wydawnicze", "historia z trupem", "czytam opasłe tomiszcza" oraz "wyzwanie biblioteczne" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dopiero w tym roku zaczęłam brać udział w wyzwaniach i stwierdzam, że to była jednak dobra decyzja. Można poznać kilka ciekawych książek. Biorę udział w "Ocalić od zapomnienia", "Grunt to okładka", "Book Lovers", "Historia z trupem" i "Czytam opasłe tomiska". Trochę tego jest, ale wiele książek pasuje do kilku ;) Co do wyzwania okładkowego to mam zamiar odświeżyć sobie "Księgę przeznaczenia", bo czytałam ją ładnych parę lat temu, kiedy jeszcze nie miałam bloga, a leży sobie zapomniana na półce. Ale początkowo też miałam problem z motywem na luty. A czytałaś "Drżenie"? Naprawdę niezła książka, a zima na okładce śliczna : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam bloga od dość dawna, ale nigdy nie zawracałam sobie głowy żadnymi wyzwaniami, hm... Być może pora to zmienić :D Zacznę chyba od jakiegoś tematy związanego z fantastyką, bo nie będę miała problemu aby temu podołać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie nie biorę udziału w wyzwaniach.

  OdpowiedzUsuń
 7. W "Grunt to okładka" sama biorę udział :) A odnośnie wyzwania z fantastyką to wiem już (przejrzawszy wpisy u Pauliny i jej siostry), że przymierzasz się do mojego "Czytam Fantastykę". Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo tego trochę, jednak myślę że podałam :)
  Zapraszam do swojego wyzwania ''Książkowe podróże'', w którym może brać udział każda książka, nie tylko podróżnicza. Ważne, że gdzieś się przenosimy :)
  http://zaczytane-zwariowane.blogspot.com/p/ksiazkowe-podroze.html

  OdpowiedzUsuń

Trzymałem szczęście za ogon; wyrwało się, zostawiając mi w ręku pióro, którym piszę...Stanisław Jerzy Lec
Niemiłe, obraźliwe, wulgarne lub powtarzające się komentarze będą usuwane.Anonimowych komentatorów proszę o wpisanie imienia, inaczej komentarz usunę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga