2 cze 2013

Czy pisanie bloga jest czasochłonne?To zależy.  Przede wszystkim zależy od jego profilu...

 Blog recenzencki, wymaga ode mnie poświęcenia: muszę napisać recenzje, starać się aby posty nie były rzadkie, a przede wszystkim czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
 Aby być na bieżąco z nowościami lub książkami godnymi uwagi odwiedzam strony wydawnictw, czy wasze bologi. Wielu z was tworzy posty z zapowiedziami...

Jednak czas poświęcony bologowi nie jest czasem straconym i nie przyjemnym. Lubię to robić, a jedynie czego żałuje to to, że tak mało czasu mogę mu poświęcić. Jest czasochłonny, ale jest to przyjemny czas.A dla was pisanie bloga jest czasochłonne?

Post pojawił się także u:13 komentarzy:

 1. Pisanie bloga jest czasochłonne, ale lubię to robić i mam nadzieje, że mi się to nie znudzi. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście, że jest.. ale tak jak mówisz - warto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet bardzo czasochłonne, ale w istocie nie jest to czas nieprzyjemny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo czasochłonne, ale sprawia mi niesamowitą radość.
  Mam kontakt ze wspaniałymi ludźmi, którzy maja taką samą pasję jak ja KSIĄŻKI:) W moim otoczeniu niestety nie mam z kim na ten temat porozmawiać!! A szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak, strasznie czasochłonne, ale warto mieć swoje pasje i się im poświęcać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wokalista zdziera sobie głos, nauczyciel szarga nerwy, a stolarz rani palec przy pracy... wszyscy się angażują, każdy ponosi konsekwencje swoich poczynań, ale mają z tego frajdę, po części z pewnością. Tak samo jest z blogerem a już tym bardziej książkowym, bo gdybym była Kominkiem weszłabym na bloga, pomyślała co tu może być ciekawego do pisania na dziś, poszukała na stockach odpowiedniego zdjęcia i tyle. A tu proszę państwa nie jest tak prosto, my musimy spędzić sporo czasu przy książce, żeby napisać coś sensownego.

  Dlatego już na samym początku zakładając swojego bloga stwierdziłam, że nie będzie on zawierał samych recenzji, no normalnie moja wena by się wtedy marnowała :)

  Blogowanie jest czasochłonne, owszem, ale gdyby nie dawało nam fanu nie robilibyśmy tego, prawda Aniele czy Diable?

  Pozdrawiam,
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest czasochłonny i nie zawsze znajduje się czas, żeby codziennie czytać i komentować inne blogi. Ale warto, sprawia mi to dużo przyjemności:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pisanie bloga jest baaardzo czasochłonne, ale przyjemne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdaniem blogowanie jest czasochłonne, w weekendy zawsze wstaje o 7:00, zeby napisac recenzje na nadchdzocy tydzien. Byc moze blogowanie jest czasochlonne, ale satysfakcja i tak jest ogromna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pisanie bloga, owszem, jest czasochłonne i nie ulega to żadnym wątpliwościom. Satysfakcja jest jednak tego warta, poza tym miło jest podzielić się swoją opinią, porozmawiać z innymi molami książkowymi, kiedy wokoło nas tak mało osób sięga po książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pisanie bloga jest czasochłonne, ale jeżeli sprawia to komuś przyjemność i satysfakcje, to myślę, że warto ten czas na to poświecić.
  Osobiście staram się pisać wszystkie notatki na cały tydzień w sobotę, ale czasem jak nabiorę ochotę to napiszę jakiś tekst dodatkowo. Sobota to dzień, w którym załatwiam wszystkie sprawy administracyjne bloga, takie jak kontakt z wydawnictwami, zamieszczanie moich recenzji na innych portalach.
  Natomiast codziennie odwiedzam blogi innych osób i staram się je komentować na bieżąco, to jest już moim nałogiem:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Prowadzenie bloga to zajęcie, które wymaga sporo czasu. Jednak uważam to za hobby i teraz bez bloga nie wiedziałabym jak ułożyć sobie czas. Pewnie i tak czytałabym mnóstwo książek więc dużo by się nie zmieniło :)

  OdpowiedzUsuń

Trzymałem szczęście za ogon; wyrwało się, zostawiając mi w ręku pióro, którym piszę...Stanisław Jerzy Lec
Niemiłe, obraźliwe, wulgarne lub powtarzające się komentarze będą usuwane.Anonimowych komentatorów proszę o wpisanie imienia, inaczej komentarz usunę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga