26 lis 2013

FILMOWO

Już dawno nic nie pisałam na temat filmów, które miałam okazje obejrzeć. Postanowiłam to zmienić. Tak więc dziś wpis filmowy - takie wpisy będę dodawać co jakiś czas. Szczegółowe info o filmach zajdziecie na stronie - Filmweb.


INTRUZ - 2013

Książkę czytałam już dość dawno, ale nadal pamiętam emocje jakie wówczas mnie opanowały. Jeśli chodzi o film, może nie było ich tak wiele, ale jakieś tam były. Ekranizacja nie wyszła źle, film ogląda się przyjemnie, w miarę zaciekawia, interesujące efekty. Jednym słowem, może film mnie nie porwał, ale jest dobry. Kiedyś jeszcze do niego powrócę.
Moja ocena: +4/6
SZCZĘŚCIARZ - 2012

Film powstał na podstawie książki N.Sparksa. Książkę czytałam - emocjonalna, jak wszystkie książki tego
autora, a film...niestety nie bardzo mi się podobał. Niby zaciekawia, ale ciągle mi czegoś w nim brakowało - wydawał mi się taki trochę drętwy.  Nie podobała mi się także gra aktorów. Raczej nie skusze się do ponownego obejrzenia.
Moja ocena: 3/6KSIĘGA OCALENIA - 2010

Film oglądałam już kolejny raz i nadal mi się nie znudził. Jest rewelacyjny, fabuła wciąga, a gra głównego aktora - Denzel Washington - jest rewelacyjna.
Jednym słowem bardzo dobry film, warty obejrzenia. I na pewno jeszcze do niego powrócę.

Moja ocena: 6/6

PIĘKNE ISTOTY - 2013

Tym razem zmieniłam kolejność - nie czytałam książki, ale bardzo byłam ciekawa filmu. Niestety...nie podobał mi się. Tak naprawdę, to oglądanie mnie nudziło. Nie mam nic do zarzucenia, jeżeli chodzi o grę aktorów, czy dodatki graficzne, ale jakoś nic mnie w tym filmie nie urzekło. Kolejny film, do którego nie wrócę.
Moja ocena: -3/6                


Oglądaliście te filmy? Macie podobne opinie, czy inaczej oceniacie filmy?

Czyszczę półki - sprzedam

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga