24 sty 2014

Peeling gruboziarnisty - Perfecta

Dziś do oceny idzie peeling gruboziarnisty  - Wygładzający firmy Perfecta.

Ja używam peelingu do cery tłustej i mieszanej. Jest to mój pierwszy produkt  firmy Perfecta, i raczej udany. Peeling jest dobry jesli chodzi o nalożenie go na twarz. Ma bardziej konsystencję żelu, co za tym idzie oczyszczanie twarzy jest szybkie, a produkt jest łatwy w zmywaniu. Ma to także i minus, otóż, aby uzyskać dobry efekt niestety trzeba użyć większej ilości peelingu jednorazowo.
Jeśli chodzi o efekt użycia produktu - oceniam go na dobry. Cera wydaje się być jaśniejsza, jest  dość dobrze osuszona i ma się uczucie, jakby  skóra oddychała. Mycie pomimo grubszych minerałów nie jest bolesne, aczkolwiek odczuwa się  lekkie drapanie podczas oczyszczania.  Nie miałam zaczerwienionej skory po użyciu produktu.Tak więc to chyba też mogę uznać za plus.

Tak więc peeling gruboziarnisty - Wygładzający, może mnie nie zachwycił swoimi efektami działania, jednak nie jest najgorszy. Czy skusze się jeszcze - Nie wiem.

Używaliście tego produktu? Jakie są Wasze wrażenia?

Typ produktu peelingi do twarzy
Nazwa produktu Peeling gruboziarnisty
Wiek od bez ograniczeń do bez ograniczeń
Pojemność / Ilość 60 ml
Skład drobinki orzecha włoskiego, minerały morskie, witaminy E - C - F, miód z dzikich kwiatów

p.s Przepraszam za słabą jakość zdjęć. Oraz z góry przepraszam, za moją mniejszą aktywność na blogach. Oddałam laptopa do naprawy i muszę korzystać z bardzo powolnego komputera.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga