7 lut 2014

Krem wygładzający...

Opis produktu
Dziś kilka słów o kremie wygładzającym firmy SORAYA. Mikrozastrzyk - na dzień i na noc.

Niestety lat mi nie ubywa, tak więc nie mając wyboru  postanowiłam pozbyć się  pojawiających objawów "przeżytych lat". Nigdy wcześniej nie stosowałam  kremów wyglądających. Na produkt tej firmy zdecydowałam się tylko ze względu na to, że cenie sobie  i często kupuje kosmetyki tego producenta i na ogół moje odczucia są pozytywne.

Jeśli chodzi o ten krem - faktycznie po kilkudniowym stosowaniu zauważyłam, że skóra mi wyjaśniała, nabrała innego, bardziej elastycznego wyglądu, zmarszczki mimiczne zaczęły lekko zanikać.  Krem ma bardzo ładny, delikatny zapach, skóra szybko go wchłania.

Jestem zadowolona z produktu, aczkolwiek jego efekty nie są rewelacyjne. Być może kiedyś jeszcze sięgnę po ten krem, ale teraz raczej będę eksperymentować i szukać takiego, który mnie zachwyci. Czy ktoś z Was używał tego kremu? A może polecicie mi krem, po który powinnam sięgnąć?!

3 komentarze:

  1. Nie używałam nigdy tego kremu, więc nie wypowiem się na temat jego działania, ale skoro twoim zdaniem aż tak dużych rewelacji to może jednak nie będę go kupować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używam jeszcze;) I raczej nie zamierzam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z tej firmy używałam innych kremów, tego akurat nie.

    OdpowiedzUsuń

Trzymałem szczęście za ogon; wyrwało się, zostawiając mi w ręku pióro, którym piszę...Stanisław Jerzy Lec
Niemiłe, obraźliwe, wulgarne lub powtarzające się komentarze będą usuwane.Anonimowych komentatorów proszę o wpisanie imienia, inaczej komentarz usunę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga