16 kwi 2013

"Odpowiedź Anioła" - Diana Cooper

Autor: Diana Cooper
Tytuł: Odpowiedź Anioła
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Premiera: 2013
Ilość stron: 356
Okładka miękka


Diana Cooper w trudnym etapie swojego życia spotkała Anioła. Przez jakiś czas nikomu nie wspominała o tym fakcie, jednak w końcu zdecydowała się na opowiedzenie o spotkaniu. Po dziesięciu latach od tego wydarzenia zaczęła współpracować z tymi niebiańskimi istotami.


"Odpowiedź Anioła" jest jej książką, ale ma nietypową formę. Nie składa się z treści poświęconej opowieści, czy opowiadaniom, a z pytań i odpowiedzi na nie.

Wiele pytań dotyczy strefy duchowej i naukowej, np. Czy istnieją anioły ciemności? Czy pytania dotyczące Atlantydy.

Niektóre pytania są bardziej osobiste i dotyczą bezpośrednio osób, które je kiedyś zadały, ale odpowiedzi mają szersze grono odbiorców.

Momentami autorka wplata krótkie historie, które miały miejsce.

Każdy czytelnik znajdzie odpowiedzi, które go nurtują. Mnie najbardziej zainteresowały pytania dotyczące Aniołów oraz strefy religijnej. Co niektóre odpowiedzi były dla mnie tylko potwierdzeniem, tego co już wiem, ale inne mnie zaskoczyły. Były takie, w które ciężko jest mi uwierzyć i stwierdzić ich wiarygodność.

Ciekawym tematem są sny, którymi kiedyś bardziej się interesowałam.

Autorka dodatkowo umieściła także ćwiczenia i wizualizacje, które mogą pomóc czytelnikowi.

"Odpowiedź Anioła" jest interesującą pozycją, aczkolwiek chwilami ma się uczucie - braku realizmu w odpowiedziach - być może to tylko moje odczucie. Niektóre odpowiedzi jakoś mnie nie przekonywały do siebie.

Książkę mogę polecić każdemu. Znajdują się w niej zagadnienia związane z wieloma dziedzinami. Czyta się bardzo szybko, czasem z ciekawością, czasem z niedowierzaniem.


moja ocena 4/6

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Kursory na bloga